Galeria

Katamaran JAZZ

Wyposażenie naszego katamaranu gwarantuje wygodę oraz niezależność, które są niezbędne, by móc wypocząć i dobrze się bawić, nawet będąc organizatorem rejsu statkiem po Odrze we Wrocławiu :)

Na pokład możemy zabrac maksymalnie 14 osób

Katamaran "JAZZ" jest zaopatrzony w w bar z zimnymi napojami, nikt nie wyjdzie od nas sparagniony ;) A skoro się pije, to się chodzi do toalety, którą również mamy na pokładzie, wyposażoną w lustro i umywalkę, tak więc wielogodzinne rejsy, podczas których nasi goście są w szampańskich nastrojach nie stanowią dla nas wyzwania.

Dzięki skórzanym kanapom będziecie mogli Państwo wygodnie rozgościć się na naszej jednostce, a przy stolikach zjeść zamówione przez siebie dania.

Możecie również na życzenie skorzystać z naszego grilla, który jest usytuowany na rufie jednostki, więc dym z niego lecący nie przeszkadza gościom przebywającym na pokładzie.

Posiadamy wysokiej klasy sprzęt audio-wideo oraz możliwość podłączenia się poprzez Wi-Fi czy złączem Bluetooth, więc można puszczać muzykę według własnych upodobań, a jeśli najdzie ochota, pośpiewać karaoke, któego tekst jest wyświetlany na zaistalowanym na pokładzie telewizorze

Oświetlenie LED zamontowane na katamaranie dodaje mu charakteru i prestiżu, nie znajdziecie we Wrocławiu drugiej tak eleganckiej i nowoczesnej jednostki! :)

Wiemy, że pogoda lubi zaskakiwać i często nie jest to miłe zaskoczenie, warunki atmosferyczne potrafią zmienić się z godziny na godzinę i w ciepły, słoneczny dzień może nagle się ochłodzić i zacząć padać deszcz. Jesteśmy na takie zaskoczenia przygotowani, katamaran "JAZZ" jest wyposażony w zamykane burty oraz ogrzewanie Webasto, również kocyków nie zabraknie na pokładzie, więc nawet największe zmarzluchy się ogrzeją ;)

© 2021 Funboat.