Nasze jednostki

Katamarany JAZZ i SWING

Wyposażenie naszych katamaranów gwarantuje wygodę oraz niezależność, które są niezbędne, by móc wypocząć i dobrze się bawić, nawet będąc organizatorem rejsu statkiem po Odrze we Wrocławiu :)

Na pokład możemy zabrać maksymalnie 14 osób

Katamaran "JAZZ" i "SWING" są zaopatrzone w bar z zimnymi napojami, nikt nie wyjdzie od nas spragniony ;) A skoro się pije, to się chodzi do toalety, którą również mamy na pokładzie, wyposażoną w lustro i umywalkę, tak więc wielogodzinne rejsy, podczas których nasi goście są w szampańskich nastrojach nie stanowią dla nas wyzwania.

Dzięki skórzanym kanapom będziecie mogli Państwo wygodnie rozgościć się na naszych jednostkach przy stolikach zjeść zamówione przez siebie dania.

Możecie również na życzenie skorzystać z naszego grilla, który jest usytuowany na rufie jednostki, więc dym z niego lecący nie przeszkadza gościom przebywającym na pokładzie.

Posiadamy wysokiej klasy sprzęt audio-wideo oraz możliwość podłączenia się poprzez Wi-Fi czy złączem Bluetooth, więc można puszczać muzykę według własnych upodobań. Oświetlenie LED zamontowane na katamaranach dodaje im charakteru i prestiżu, nie znajdziecie we Wrocławiu drugich tak eleganckich i nowoczesnych jednostek! :)

Wiemy, że pogoda lubi zaskakiwać i często nie jest to miłe zaskoczenie, warunki atmosferyczne potrafią zmienić się z godziny na godzinę i w ciepły, słoneczny dzień może nagle się ochłodzić i zacząć padać deszcz. Jesteśmy na takie zaskoczenia przygotowani, katamarany "JAZZ" i "SWING" są wyposażone w zamykane burty oraz ogrzewanie Webasto, również kocyków nie zabraknie na pokładzie, więc nawet największe zmarzluchy się ogrzeją ;)

Tel: 885 502 502
Email: info@funboat.pl