Spotkania Towarzyskie

Przyjaciele na fali

Istnieje wiele powodów, dla których chcemy wyjść na spotkanie ze znajomymi. Chcemy odpowiedzieć na pytanie co można robić we Wrocławiu lub znaleźć sposób na spędzenie weekendu lub niedzielnego popołudnia we Wrocławiu

Nie zawsze chcemy zapraszać swoich znajomych do domu, gdyż wiąże się to z pewnymi obowiązkami: musimy przygotować posiłek, który zaskoczyłby naszych przyjaciół, wykazać się pomysłem na zaplanowanie razem spędzonego czasu w domowych warunkach, które mimo, że komfortowe, nie dają nam wielu możliwości. Czyż nie lepiej wyjść poza strefę komfortu i zabrać paczkę na miasto?

Oczywiście, że można, ale podpowiadamy Wam jak zaskoczyć grono znajomych bardziej górnolotnym pomysłem. Co więc robić we Wrocławiu? Ano wyciągając ich na rejs statkiem. Z reguły taka atrakcja kojarzy się ze statycznym siedzeniem na kanapach i podziwianiem widoków, dlatego często się zniechęcamy i rezygnujemy z takiego pomysłu. Fakt, nie raz i nie dwa rzeczywiście tak bywa, ale nie u nas!

Nasz imprezowy katamaran zabierze was w rejs, na którym możecie zrobić grilla, pośpiewać karaoke i potańczyć, pograć w gry planszowe czy w karty przy akompaniamencie dobrej muzyki, którą sami sobie wybieracie podłączając się do naszego bezpłatnego WI-FI , a my zadbamy o Wasze bezpieczeństwo dostarczając przy tym niezapomnianych wrażeń. Aby jeszcze bardziej zaskoczyć znajomych możesz zamówić u nas menu cateringowe urozmaicone wieloma niekonwencjonalnymi przystawkami i daniami, których spożywanie na spotkaniu ze znajomymi i przyjaciółmi będzie rozrywką samą w sobie. Lato na talerzu, lato w powietrzu, w zapachu świeżo skoszonej trawy, plusk wody, serdeczny klimat i kieliszek wina w dłoni. Czego chcieć więcej? Nie przejmowania się takimi rzeczami jak nakrycie do stołu, posprzątanie czy szukanie, co podać na takie spotkanie ze znajomymi. Nie martw się - my się nimi zajmiemy.

Before party na statku to idealne before party. Dzięki takiej ilości rodzajów drinków, jakie mamy oraz wysokiej jakości składników, które wykorzystujemy do ich stworzenia zaspokoimy podniebienia nawet najbardziej wymagających i sprawimy, że nie będziecie chcieli nas opuszczać. Jeśli jednak wieczór został już z góry zaplanowany i nic nie jest w stanie tego zmienić to fakt, że lokalizacja naszej Przystani Uniwersyteckiej jest tak blisko rynku rozwiązuje problem dostania się do najbliższych klubów i pubów bez konieczności zamawiania taksówki.

A co jeśli chcemy zorganizować spotkanie po latach z przyjaciółmi, których nie widzieliśmy wieczność? Łączą nas wspólne przeżyte chwile, razem odwiedzone miejsca, momenty warte uwiecznienia na zdjęciach. A wspólne ich oglądanie ożywia pamięć i sprawia, że chce się takich wspomnień gromadzić jeszcze więcej. Zdjęcia można szybko i wygodnie wyświetlić na monitorze telewizora zamontowanego na pokładzie statku, a kto wie, czy przy okazji kolejnego spotkania nie będziecie oglądać zdjęć ze spotkania na naszym JAZZie? ;) A może chcesz pokazać Wrocław przyjezdnym znajomym lub rodzinie spoza Wrocławia? Nie zastanawiaj się dłużej co im pokazać, zabierz ich w rejs po Odrze we Wrocławiu. To jedna z największych atrakcji Wrocławia, która na długo zapadnie znajomym w pamięć!

Tel: 885 502 502

Email: info@funboat.pl

Tel: 885 502 502
Email: info@funboat.pl