Wieczory Panieńskie i Kawalerskie

Najlepszy kolega czy koleżanka poprosili Cię o bycie świadkiem na ślubie? Nie masz pomysłu na wieczór kawalerski lub panieński? Zastanawiasz się, gdzie zorganizować wieczór panieński lub kawalerski we Wrocławiu? Już nie musisz, pomożemy Ci w zaplanowaniu niezapomnianego wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

Bycie świadkiem to wielki zaszczyt, ale jednocześnie ogromna odpowiedzialność. Na Twoje barki spada organizacja wieczoru, który ma za zadanie na długo zapisać się pamięci młodych.

My wyciągamy do Ciebie pomocną dłoń!

Pozwól nam stać się Twoim osobistym asystentem w zorganizowaniu perfekcyjnego wieczoru panieńskiego i wieczoru kawalerskiego na statku we Wrocławiu z pokładem do tańczenia, wygodnymi skórzanymi kanapami, na których można złapać chwilę oddechu, kolorowym oświetleniem LED, które dodaje naszej jednostce walorów wizualnych oraz sprawia, że jest rozpoznawalna. Gwarantujemy, że reszta gości będzie zachwycona Twoim pomysłem na zorganizowanie wieczoru panieńskiego lub kawalerskiego na statku we Wrocławiu.

Dzięki temu, że posiadamy zamykane bimini oraz ogrzewanie na statku jesteśmy niezależni od pogody, a wystający pokład rufowy pozwala wyjść na zewnątrz i dotlenić się. Na zamontowanym w środku TV możesz odtworzyć zabawne filmiki specjalnie na tę okazję przygotowane. Wiele grup ma przygotowane własne atrakcję i zabawy na wieczór panieński kawalerski lub panieński. Panie również często przygotowują wierszyki oraz życzenia z okazji wieczoru panieńskiego. Często na pokładzie naszego statku wręczane są również prezenty i gadżety z okazji wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego. Nasz sprzęt audio pozwala samodzielnie sterować muzyką - podłączenie Bluetooth oraz darmowy dostęp do WI-FI dają nieograniczone możliwości. Z nami u boku na pewno uda Ci się zaaranżować niezapomniany wieczór pełen przygód, w pełni zasługujący na miano najważniejszego w stanie wolnym :)

Proponowany czas trwania rejsu to co najmniej 2 godziny. Dlaczego? A no dlatego, że od momentu wejścia na pokład i rozkręcenia się mija 20 min, zaczyna się dobra zabawa i nie wiadomo kiedy trzeba schodzić, dlatego te 2 godziny to optymalny czas, by móc się dobrze pobawić, będąc jeszcze w stanie zejść na suchy ląd bez składania hołdu Neptunowi

Najczęściej wybierane menu na wieczór kawalerski to zdecydowanie menu grillowe, które dzięki swojej kaloryczności równoważy działanie alkoholu i jest zdecydowanie bardziej "męskie". Panie na wieczór panieński chętniej wybierają zimną płytę z finger foodami w roli głównej, które dzięki swoim walorom wizualnym cieszą kobiece oko jak i podniebienie.Taki dobór menu powoduje, że sukienka na wieczorze panieńskim zawsze wygląda idealnie. Nawet po torcie, którym wieczór panieński należy uczcić!

Tel: 885 502 502

Email: info@funboat.pl

Tel: 885 502 502
Email: info@funboat.pl