Rozpoczęcie sezonu 2020

Zapisy na sezon 2020 ruszyły! Nasz kalendarz powoli się zapełnia. Jeśli jeszcze nie zdecydowaliście się na rezerwacje u Nas to pamiętajcie, że każda okazja jest dobra na wynajem łodzi na rejsy po Odrze. W tym także sezonie mamy dla Was wiele niespodzianek związanych z naszym wynajmem łodzi i organizacją rejsów po Odrze.

Mimo, iż nie pływaliśmy z Wami w zimie to nie znaczy, że nic nie robiliśmy. Okres zimowy jest to dla na intensywny czas malowania, odnawiania, montowania, a oprócz prac fizycznych jest to dla nas okres wielkiej burzy mózgów czym Was zaskoczyć podczas wynajmu łodzi w sezonie 2020. Tak jak w poprzednim sezonie tak i w tym ruszamy z nowymi projektami wynajmu łodzi i rejsów po Odrze. I tutaj mamy dla Was świetną wiadomość. Rozpoczynamy współpracę z jednymi z najlepszych restauracji we Wrocławiu, w tym z najlepszych sushi we Wrocławiu! Z Yemsetu.

Od dziś oprócz standardowego menu przy wynajmie łodzi i rejsów po Odrze możecie wybrać u nas rewelacyjne sushi. To jednak nie wszystko! W naszej ofercie znajdziecie również możliwość organizacji imprezy, wieczoru panieńskiego czy kawalerskiego z własnym sushi masterem na łodzi.

Kompletujemy także załogę, która będzie robić wszystko aby Wasze rejsy po Odrze, wieczory panieńskie, kawalerskie i wszystkie inne imprezy przebiegały tak jak tego oczekujecie, więc w tym roku w naszej załodze wiele nowych twarzy. Oczywiście "stara" załoga też już z niecierpliwością czeka na rozpoczęcie sezonu i rejsy po Odrze z Wami. Do zobaczenia!

Email: info@funboat.pl
Używamy plików cookie. Jeśli nie wyrażasz na to zgody możesz dostosować ustawienia swojej przeglądarki.