Statek Jazz

Statek Jazz to zdecydowany weteran Wrocławskich imprez na statków i wynajmów. Jest on z nami od samego początku, czyli ponad 10 lat. Przez ten okres przechodził różne zmiany i udoskonalenia, aby jak najlepiej służyć naszym gościom podczas imprez. W 2023 roku odświeżyliśmy całą przestrzeń dla gości, dzięki czemu znowu deklasuje konkurencje swoim wyglądem. Na pokładzie tego statku pływało kilku ambasadorów oraz takie sławy jak zespół The Queen. My uważamy, że warto go zarezerwować choćby z takiego powodu, aby móc potem powiedzieć - moja impreza była na tym samym statku, na którym bawił się zespół Queen, gdy był we Wrocławiu! Przeczytaj poniższe opis i sprawdź galerię na dole tej strony, a przekonasz się, że warto wybrać statek Jazz!

SWING

JAZZ

BLUES

ROCK

Opcjonalny catering na ciepło

Opcjonalna zimna płyta

Zastawa stołowa i szkło

Zastawa papierowa

Zaopatrzony bar

Wybrane napoje

Grill

Toaleta

Premium audio

Oświetlenie LED

Skórzane kanapy

Miejsce do tańczenia

Zamykane burty na niepogodę

Jednostka exclusive na tle naszej konkurencji

Jazz to nasz drugi największy statek - zaraz po SWING'u, jest on również dobrze wyposażony, a w 2023 roku przeszedł gruntowne odnowienie przestrzeni pasażerskiej dla Państwa większej wygody. Jego największą różnicą względem SWING'a jest to, że jest on węższy. Jednak dalej jest on prawie najwygodniejszym statkiem na Odrze we Wrocławiu.

To najczęściej wybierana jednostka na imprezy na statku. Ma wszystko co może być potrzebne - grill, toaleta, skórzane kanapy, świetne audio, system bluetooth i oświetlenie LED dające genialny klimat po zmroku!

Zwróć uwagę na tabelę obok i poniższą galerię zdjęć - ten statek na pewno przypadnie Ci do gustu!

Email: info@funboat.pl
Używamy plików cookie. Jeśli nie wyrażasz na to zgody możesz dostosować ustawienia swojej przeglądarki.