Wieczory Panieńskie

Wieczór panieński to jeden z najważniejszych wydarzeń w życiu przyszłej Panny Młodej.  Zorganizuj z nami niezapomniany panieński na jednym z naszych imprezowych statków podczas rejsu po Odrze we Wrocławiu. Wynajmij swój imprezowy statek na wyłączność, a my sprawimy, że będzie to niezapomniany wieczór panieński we Wrocławiu. Rezerwacji dokonujemy na godziny, minimalny czas wynajmu to 1h, maksymalny czas- tutaj nie mamy ograniczeń. Możemy pływać statkiem po Odrze całą noc. Na pokładzie naszych jednostek może znajdować się 14 osób. Catering i napoje to dla nas żaden problem. Możecie również wnieść swoje jedzenie i picie. Nasze jednostki są najbardziej luksusowymi statkami na wrocławskiej Odrze, na ich pokładzie dostępne jest następujące wyposażenie:

W zakładce Nasze przystanie dowiesz się gdzie się znajdujemy - a jest to w samym centrum Wrocławia - i przykładowe trasy rejsów w zależności od długości ich trwania. W zakładce Cennik znajdują się wszystkie nasze ceny, zarówno rejsów jak i usług dodatkowych, a w zakładce Nasze statki można nas bezkarnie podglądać.

W sprawach dotyczących rezerwacji lub w przypadku dodatkowych pytań prosimy kontaktować się pod numerem 885 502 502, adresem mailowym info@funboat.pl lub poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na dole strony. Zapraszamy do kontaktu!

Organizacja udanego wieczoru panieńskiego to nie lada wyzwanie. Ile wcześniej zaplanować panieński? Jak powinien wyglądać wieczór panieński? Gdzie zorganizować fajny panieński i kogo zaprosić? To wyzwania, które stoją przed organizatorem, najczęściej przed świadkową przyszłej Panny Młodej. Bycie świadkiem to wielki zaszczyt, ale jednocześnie ogromna odpowiedzialność. Na Twoje barki spada organizacja wieczoru, który ma za zadanie na długo zapisać się w pamięci młodych. I tutaj z gotowym rozwiązaniem przychodzimy my. Wyjątkową atrakcją na wieczór panieński we Wrocławiu będzie impreza na statku podczas rejsu po Odrze. Pozwól nam stać się Twoim osobistym asystentem w zorganizowaniu niezapomnianego wieczoru panieńskiego na statku we Wrocławiu. Do wyboru macie 4 jednostki, w tym dwie imprezowe łodzie z pokładem do tańczenia.

Gwarantujemy, że reszta gości będzie zachwycona Twoim pomysłem na zorganizowanie takiego wieczoru panieńskiego we Wrocławiu. I to tylko pierwszy etap wyjątkowego panieńskiego.  Na naszym pokładzie zrealizujesz wszystkie swoje zwariowane pomysły na gry i zabawy na wieczór panieński, zadania i wyzwania dla przyszłej panny młodej. Podczas super imprezy warto pamiętać również o bardzo ważnych elementach jedzeniu i piciu. Więc co zrobić do jedzenia na panieński i co pić na panieńskim? Na to również mamy gotowy sposób. Możecie przynieść swoje jedzenie i napoje możecie również skorzystać z naszej opcji cateringu na wieczór panieński i baru z drinkami na panieński. Czas długości trwania rejsu zależy już tylko i wyłącznie od Was, aby jednak móc zrealizować wszystkie swoje pomysły na gry i zabawy panieńskiego i świetnie się bawić proponujemy czas minimum 2 h;) Panieński na statku we Wrocławiu to pomysł, który spodoba się każdej z Was, a  gotowe rozwiązanie na to jak zaskoczyć przyszłą pannę młodą pomysłem na super imprezę, a jednocześnie sprawić wyjątkowy prezent dla przyszłej Panny młodej jest prostsze niż myślisz. Zarezerwuj swój rejs po Odrze już dziś. 

Nie zapomnisz PANIEŃSKIEGO u nas!
Email: info@funboat.pl
Używamy plików cookie. Jeśli nie wyrażasz na to zgody możesz dostosować ustawienia swojej przeglądarki.