Dziennik pokładowy

Co można robić we Wrocławiu?

Co robić we Wrocławiu? Gdzie można fajnie spędzić czas we Wrocławiu? Co robić we Wrocławiu? Jakie atrakcje zobaczyć we Wrocławiu. To pytania, które pojawiają się przed organizacją każdej wycieczki. Często szukamy najciekawszych miejsc we Wrocławiu, chcemy zobaczyć najciekawsze zabytki Wrocławia, szukamy nietypowych atrakcji we Wrocławiu. To co chcemy zobaczyć we Wrocławiu uzależnione jest od długości pobytu i to z kim spędzamy weekend. Tak więc co warto zobaczyć we Wrocławiu w weekend? A co warto zobaczyć we Wrocławiu w jeden dzień? Co zobaczyć we Wrocławiu wieczorem? A może szukamy pomysłu na romantyczny weekend z dziewczyną we Wrocławiu lub szalony weekend ze znajomymi we Wrocławiu, tak więc co można robić z dziewczyną we Wrocławiu, a co można robić ciekawego ze znajomymi we Wrocławiu? W każdym z tych przypadków można fajnie spędzić czas we Wrocławiu. Rejs po Odrze we Wrocławiu to zawsze pomysł na fajną atrakcję we Wrocławiu i idealne rozwiązanie, aby zobaczyć jak najwięcej podczas krótkiego pobytu we Wrocławiu . Z nami zobaczysz najciekawsze zabytki Wrocławia od strony Odry. Atrakcje i zabytki Wrocławia widoczne podczas rejsu po Wrocławiu: Atrakcje: Krasnoludek Pracz, Rzeźba Nawa, Wyspa Słodowa, Wyspa Daliowa, Wyspa Tamka, Kanał Klary, barka Tumska przy hotelu Tumskim, Wyspa Piasek, Ostrów Tumski, Bulwar Włostowica, Bulwar Dunikowskiego, biblioteka Uniwersytetu Wrocławskiego, kampus Politechniki Wrocławskiej, kolejka „Polinka”, pierwszy w Polsce Dom na Wodzie, ujście rzeki Oława. Zabytki: Główny gmach Uniwersytetu Wrocławskiego, Ossolineum Wrocławskie, Most Piaskowy, Młyn Maria, Most Tumski, Kościół Najświętszej Maryi Panny na Piasku, Bastion Ceglarski, Hala Targowa, Muzeum Narodowe, Budynek Urzędu Wojewódzkiego, Most Grunwaldzki, Wieża Ciśnień. Już nie musisz przejmować się ile kosztuje wynajem przewodnika we Wrocławiu, u nas każdy z kapitanów posiada szeroką wiedzę na temat zabytków Wrocławia i chętnie Wam o nich opowie. Jeśli jednak chcielibyście fajnie spędzić czas we Wrocławiu tylko w prywatnym gronie proponujemy Wam wynajem statku we Wrocławiu na wyłączność.

Gdzie zrobić urodziny we Wrocławiu?

Gdzie zorganizować urodziny we Wrocławiu? Urodziny to ważne wydarzenie dla każdego z nas, chcemy je spędzić w gronie najbliższych w wyjątkowych okolicznościach. Jak więc spędzić urodziny we Wrocławiu? Jakie mogą być atrakcje na urodziny we Wrocławiu? I gdzie można zorganizować urodziny we Wrocławiu czy gdzie zrobić urodziny dziecku we Wrocławiu to najczęstsze pytania przy organizacji urodzin we Wrocławiu. Rejs po Odrze statkiem we Wrocławiu to pomysł na urodziny, który zachwyci każdego. Prywatny wynajem statku po Odrze we Wrocławiu to idealne rozwiązanie nie tylko na nietypowe urodziny dla dzieci we Wrocławiu, ale także na organizację urodzin we Wrocławiu dla nastolatków czy urodziny we Wrocławiu dla dorosłych. Nie musicie martwić się wynajęciem lokalu na urodziny we Wrocławiu, u nas cały statek macie na wyłączność. Impreza na statku to wyjątkowy pomysł na urodziny we Wrocławiu, a także atrakcja we Wrocławiu, której nikt długo nie zapomni. Na pokładzie naszej imprezowej łódki we Wrocławiu możecie mieć klub na urodziny we Wrocławiu oraz restaurację na urodziny we Wrocławiu w jednym. Przygotujemy dla Was pyszny catering urodzinowy we Wrocławiu oraz zorganizujemy parkiet do tańczenia z Waszą ulubioną muzyką. Zorganizujemy Twoją najlepszą imprezę urodzinową na statku we Wrocławiu. Wynajem statku na imprezę we Wrocławiu jest prostszy niż myślisz, skontaktuj się z nami, a odpowiemy na wszystkie pytania również na te ile kosztuje impreza na statku we Wrocławiu.

Rozpoczęcie sezonu 2021

Rozpoczęcie sezonu rejsów statkami na Odrze to dla każdego z Nas coś innego. Pierwszy rejs po Odrze, pierwsze ciepłe dni wiosny, a może pierwszy wieczór panieński, wieczór kawalerki, impreza firmowa czy impreza rodzinna na łódce? Dla Naszego Kapitana symboliczne rozpoczęcie sezonu to już pierwsze odpalenie silnika łodzi, a to już niedługo! Od tygodnia pogoda rozpieszcza nas, wskazuje dokładnie, że już niebawem będzie cieplej, radośniej i ruszymy w Nasze ulubione rejsy statkami po Odrze. Taka pogoda powoduje uśmiech na twarzy, ale również daje nadzieję na pogodne dobre dni. Z takim nastawieniem wkraczamy na ścieżkę nowego sezonu, który mamy wielką nadzieję będzie wspaniały i pełny waszych uśmiechów i wyjatkowych rejsów statkami po Odrze. W tym sezonie nie zabraknie nowości! Będziemy je sukcesywnie ogłaszać oczekując Waszych reakcji! Mamy w planach przekazać Wam również władzę w decydowaniu o czymś niezwykle ważnym - Ale o tym później! A Wy? Jakie wydarzenie najcieplej wspominacie podczas naszych resjów po Odrze? Może na naszym pokładzie wydarzyło się coś niezapomnianego? Już niedługo, już niebawem wypływamy na wody pięknej Odry w pierszy rejs po Odrze! Na początek każdego sezonu mamy dla Was niespodzienki, między innymi w postaci rabatów na wasze rejsy statkiem po Odrze. Zaczynamy od rabatu 15 % na wszystkie rezerwacje dokonane w marcu i zrealizowane w sezonie 2021. Dodatkowo jak co roku mamy dla Was wiele nowości podczas rejsów po Odrze, pojawią się u nas kursy tańca, pokazy, sesje fotograficzne- a to tylko jedne z niewiele naszych propozycji na Wasze wieczory panieńskie, wieczory kawalerskie, imprezy firmowe czy imprezy rodzinne, a może podczas rejsów biletowanych po Odrze w czasie zwiedzania Wrocławia. Jeżeli planujecie imprezę okolicznościową, wieczory kawalerskie, bądź panieńskie lub imprezę firmową zapraszamy na nasz pokład po niezapomniane emocje i wspaniałą zabawę! Na horyzoncie widać już nowy sezon! Wraz z nim czekamy niecierpliwie na organizację niezapomnianych imprez na naszych pokładach. Naszym bestsellerem jest rezerwacja rejsów na wieczory panieńskie i kawalerskie.

Wieczór Kawalerski z FunBoat

Dla większości przyszłych Panów Młodych wieczór kawalesrki to bardzo ważne wydarzenie. Podobno to ostatnia impreza, na której bezkarnie można pobawić sie wraz ze swoimi przyjaciółmi. A jak sprawić by ten wieczór był niezapomniany i został zapamiętany przez pana młodego i jego kompanów na długo w pamięci? Oczywiście wybrać idealne miejsce na spędzenie wieczoru kawalerskiego. A takim odealnym miejscem na spędzenie wieczoru kawalerkiego jest oczywiście łódź i impreza podczas rejsu po Odrze. Nasza łódź sprawi, że będzie to jedyne miejsce, którego nie będziecie chcieli opuścić całą noc i bawić się do białego rana. Dla uczestników wieczoru kawalerskiego mamy wiele atrkacji na naszej łodzi. Począwszy od przepysznego cateringu idealnego jako "podkład" skończywszy na dodatkowych "atrakcjach", które oczywiście pomożemy Wam zorganizować. Podczas rejsu stakiem po Odrze potańczycie, pogracie, pośpiewacie, napijecie się ulubionego alkoholu czy po prostu spędzicie miło czas. Plan wieczoru kawalerskiego i rejsu po Odrze statkiem we Wrocławiu uzależniony jest tylko od Was i waszej wyobraźni, my tylko pomożemy Wam zrealizować te pomysły, oczywiście wszystko w ramach Waszego bezpieczeństwa rejsu po Odrze we Wrocławiu. Pomożemy osobie odpowiedzialnej za organizacje wieczoru kawalerskiego przygotować go, zaddamy o jego prawid łowy przebieg oraz o jego bezpieczne zakończenie. Podczas oraganizacji wieczoru kawalerskiego organizator musi brac pod uwagę upodobania i osobowość pana młodego, aby impreza była jak najlepiej dopasowana do niego. U nas nie będziecie mieć z tym problemu. U nas zorganizujecie szalony wieczór kawalerski podczas rejsu po Odrze statkiem pełen głośnej muzyki, tanców i "procentów". U nas też zorganizujecie wieczór kawalerski przy stonwanej muzyce, rozmowie i Waszych ulubionych grach i kolorowych drinkach. U nas pogoda nigdy Wam nie popsuje zabawy podczas wieczoru kawalerskiego na Odrze. Nasze łodzie wyposażone są w zasłaniane burty i ogrzewanie, a do tego gorąca atmosfera sprawi, że żaden deszcz nie zniszczy Wam tego wieczoru. Jedzenie? Zadbamy nawet o tych najbardziej wymagających. Podczas naszego rejsu stakiem po Odrze możecie zjeść wyjątkowe dania z grilla. Wolicie coś lżejszego ? Żaden problem. Współpracujemy z wieloma wrocławskimi restauracjami. Wasze ulubione jedzenie bez problemu może się znaleść na Naszych stołach na łodzi podczas rejsu.

Wrocław od strony Odry

Widzieliście już Wrocław od strony od Odry podczas rejsu statkiem po Odrze? Jeśli nie to musicie zobaczyć go koniecznie. Podczas rejsu statkiem po Odrze z nami nie tylko zobaczycie piękno tego miasta, ale i też Kapitan opowie Wam najciekawsze historie o zabytkach Wrocławia, a na trasie naszego rejsu statkiem jest ich naprawdę sporo. Tego, że rejs po Odrze to jeden z najlepszych pomysłów na zwiedzanie Wrocławia, nie trzeba nikomu mówić. Czas trwania rejsu statkiem po Odrze to 40 minut, rozpoczyna się on zawsze z przystani Włostowica. Atrakcje i zabytki Wrocławia widoczne z podczas rejsu statkiem po Odrze po Wrocławiu. Atrakcje: Krasnoludek Pracz, Rzeźba Nawa, Wyspa Słodowa, Wyspa Daliowa, Wyspa Tamka, Kanał Klary, barka Tumska przy hotelu Tumskim, Wyspa Piasek, Ostrów Tumski, Bulwar Włostowica, Bulwar Dunikowskiego, biblioteka Uniwersytetu Wrocławskiego, kampus Politechniki Wrocławskiej, kolejka „Polinka”, pierwszy w Polsce Dom na Wodzie, ujście rzeki Oława.Zabytki: Główny gmach Uniwersytetu Wrocławskiego, Ossolineum Wrocławskie, Most Piaskowy, Młyn Maria, Most Tumski, Kościół Najświętszej Maryi Panny na Piasku, Bastion Ceglarski, Hala Targowa, Muzeum Narodowe, Budynek Urzędu, Most Grunwaldzki, Wieża Ciśnień. Nasza załoga potrafi opowiedzieć o każdym z tych obiektów podczas resju statkiem, warto ich posłuchać. Część z powyższych zalicza się do najważniejszych zabytków Wrocławia i atrakcji, które trzeba i wypada zobaczyć będąc we Wrocławiu.Tym, którzy lubią poznawać miasto takie jakim jest i wczuwać się w jego klimat zamiast odhaczać na liście zwiedzone zabytki, chcielibyśmy powiedzieć – zapraszam na pokład. Przyjdź, zrelaksuj się i poznaj naszą załogę. Odra od zawsze była ważnym elementem naszego miasta i warto wczuć się w jej klimat podczas rejsu z nami.

Nasza Załoga

Zastanawialiście się kiedyś jak wygląda praca załoganta naszych łodzi "od środka" podczas rejsów statkiem po Odrze i poza rejsami? Czasem mamy wrażenie, że to najmniej doceniana osoba podczas rejsów statkami po Odrze. A przecież załogant to osoba obsługująca cały statek podczas rejsu jak i poza nim. Do zadań załogi statków śródlądowych należy konserwacja i dbałość o stan techniczny statku. To oni dbają o porządek i Wasze bezpieczństwo podczas rejsów po Odrze podczas Waszych wieczorów panienskich, wieczorów kawalerskich, imprez firmowych czy imprez rodzinnych. To oni wspomagają Kapitana podczas resjów statkiem po Odrze w opowiadaniu Wam o atrakcjach Wrocławia. To Nasza wyjątkowa załoga zawsze służy Wam pomocą podczas rejsów po Odrze, to oni obsługują bar, przygotowywują grilla i chętnie się z Wami bawią podczas Waszych wieczorów panieńskich, wieczorów kawalerskich, imprez firmowych czy imprez rodzinnych. To oni zostają długi czas już w nocy po Waszych wieczorach panieńskich, wieczorach kawalerskich, imprezach firmowych czy imprezach rodzinnych, aby posprzątać łodzie i przygotować je do następnego dnia rejsów po Odrze w Naszym pięknym Wrocławiu. Nasi załoganci nigdy się nie skarżą, zawsze powitają Was szerokim uśmiechem w wejściu zapraszając na rejs statkiem. To oni podadzą Wam koc kiedy pogoda trochę nam nie dopisuje podczas rejsu po Odrze. To oni wiedzą kiedy zasłonić burty, abyście nie zmokli podczas rejsu kiedy niespodziewanie zaskoczy nas deszcz na Odrze. To oni na znak Kapitana odbijają łódź kiedy rozpoczynamy rejs statkiem, to oni wiedzą kiedy rejs dobiega końca i jest czas na przycumowanie łodzi. Zapraszamy na Nasz pokład, poznajcie naszą Załogę.
Tel: 885 502 502
Email: info@funboat.pl
Używamy plików cookie. Jeśli nie wyrażasz na to zgody możesz dostosować ustawienia swojej przeglądarki.