Dziennik pokładowy

Wieczór Panieński

Zdarza się, że ktoś nam bliski poprosi Nas o bycie świadkiem na ślubie? Często jednak nie mamy pomysłu na wieczór panieński? Zastanawiamy się, gdzie zorganizować wieczór panieński we Wrocławiu? Chemy przygotować coś wyjątkowego i niepowtarzalnego co sprawi, że ten wieczór panieński będzie niezapomniany i na długo zapisze się w pamięci Pani młodej. Mamy dla Was idealny pomysł na ten wieczor. Zoorganizuj wieczor panieński na statku z pokładem do tańczenia, wygodnymi skórzanymi kanapami, na których można złapać chwilę oddechu, kolorowym oświetleniem LED, które dodaje naszej jednostce walorów wizualnych oraz sprawia, że jest rozpoznawalna. Gwarantujemy, że reszta gości będzie zachwycona Twoim pomysłem na zorganizowanie wieczoru panieńskiego Posiadamy zamykane bimini oraz ogrzewanie na statku co sprawia, że jesteśmy niezależni od pogody, a wystający pokład rufowy pozwala wyjść na zewnątrz i dotlenić się. Na zamontowanym w środku TV możesz odtworzyć zabawne filmiki specjalnie na tę okazję przygotowane. Wiele grup ma przygotowane własne atrakcję i zabawy na wieczór panieński Nasze Panie również często przygotowują wierszyki oraz życzenia z okazji wieczoru panieńskiego. Często na pokładzie naszego statku wręczane są również prezenty i gadżety z okazji wieczoru panieńskiego. Nasz sprzęt audio pozwala samodzielnie sterować muzyką - podłączenie Bluetooth oraz darmowy dostęp do WI-FI dają nieograniczone możliwości. Z nami u boku na pewno uda Ci się zaaranżować niezapomniany wieczór pełen przygód, w pełni zasługujący na miano najważniejszego w stanie wolnym :) Proponowany czas trwania rejsu to co najmniej 2 godziny. Dlaczego? A no dlatego, że od momentu wejścia na pokład i rozkręcenia się mija 20 min, zaczyna się dobra zabawa i nie wiadomo kiedy trzeba schodzić, dlatego te 2 godziny to optymalny czas, by móc się dobrze pobawić, będąc jeszcze w stanie zejść na suchy ląd bez składania hołdu Neptunowi Panie na wieczór panieński chętniej wybierają zimną płytę z finger foodami w roli głównej, które dzięki swoim walorom wizualnym cieszą kobiece oko jak i podniebienie.Taki dobór menu powoduje, że sukienka na wieczorze panieńskim zawsze wygląda idealnie. Nawet po torcie, którym wieczór panieński należy uczcić!

Rozpoczęcie sezonu 2020

Zapisy na sezon 2020 ruszyły! Nasz kalendarz powoli się zapełnia. Jeśli jeszcze nie zdecydowaliście się na rezerwacje u Nas to pamiętajcie, że każda okazja jest dobra na wynajem łodzi na rejsy po Odrze. W tym także sezonie mamy dla Was wiele niespodzianek związanych z naszym wynajmem łodzi i organizacją rejsów po Odrze. Mimo, iż nie pływaliśmy z Wami w zimie to nie znaczy, że nic nie robiliśmy. Okres zimowy jest to dla na intensywny czas malowania, odnawiania, montowania, a oprócz prac fizycznych jest to dla nas okres wielkiej burzy mózgów czym Was zaskoczyć podczas wynajmu łodzi w sezonie 2020. Tak jak w poprzednim sezonie tak i w tym ruszamy z nowymi projektami wynajmu łodzi i rejsów po Odrze. I tutaj mamy dla Was świetną wiadomość. Rozpoczynamy współpracę z jednymi z najlepszych restauracji we Wrocławiu, w tym z najlepszych sushi we Wrocławiu! Z Yemsetu. Od dziś oprócz standardowego menu przy wynajmie łodzi i rejsów po Odrze możecie wybrać u nas rewelacyjne sushi. To jednak nie wszystko! W naszej ofercie znajdziecie również możliwość organizacji imprezy, wieczoru panieńskiego czy kawalerskiego z własnym sushi masterem na łodzi. Kompletujemy także załogę, która będzie robić wszystko aby Wasze rejsy po Odrze, wieczory panieńskie, kawalerskie i wszystkie inne imprezy przebiegały tak jak tego oczekujecie, więc w tym roku w naszej załodze wiele nowych twarzy. Oczywiście "stara" załoga też już z niecierpliwością czeka na rozpoczęcie sezonu i rejsy po Odrze z Wami. Do zobaczenia!

Zakończenie sezonu 2019

Zakończyliśmy sezon 2019. Dziękujemy, że tak licznie wybieraliście nas na swoje wieczory panieńskie, wieczory kawalerskie, zaręczyny, urodziny, imprezy okolicznościowe, biznesowe rejsy po Odrze. Dziękujemy, że wspólnie z nami rozpoczynaliście dzień rejsami po Odrze z wyjątkowym śniadaniem. Dziękujemy, że razem z nami poznawaliście Wrocław z innej strony niż zawsze - od strony rejsów po Odrze. Dziękujemy, że pozwoliliście nam razem z Wami przeżywać te wyjątkowe chwile w Waszym życiu, że wspólnie z nami się integrowaliście podczas imprez firmowych. Był to dla nas bardzo pracowity rok. Stworzyliśmy nowy projekt śniadania na Odrze z Funboat, który cieszył się wyjątkowym odbiorem. Poznaliśmy wiele wyjątkowych osób, a Wasze pomysły na wieczory panieńskie i wieczory kawalerskie czasem i nas zaskakiwały- choć przyznamy- widzieliśmy już wiele. Teraz rozpoczynamy przygotowania do sezonu 2020, aby w przyszłym roku móc jeszcze lepiej spełniać wasze najbardziej wygórowane oczekiwania podczas rejsów po Odrze, wieczorów panieńskich i kawalerskich i zaskoczyć Was czymś wyjątkowym. Przez okres zimowy postaramy się Was informować co u nas nowego także obserwujcie nas na FB i Instagramie.

Śniadania na Odrze z Funboat

Sezon 2019 była dla nas sezonem nowych projektów. Największym projektem oczywiście były rejsy ze śniadaniem na Odrze z Funboat. Mówi się, że śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia. Wielu z nas często szuka pomysłu na to jak rozpocząć dzień w dobrym humorze i już z samego rana mieć poczucie, że zrobiliśmy coś wyjątkowego dla siebie. Dlatego stworzyliśmy dla Was nasz cykl śniadaniowy rejsów po Odrze ze śniadaniem. W soboty i niedziele o godzinie 8 i 9:30 wyruszaliśmy w specjalne rejsy po Odrze - łączyliśmy zwiedzanie Wrocławia z jedzeniem pysznego śniadania. Smaczne śniadanie, filiżanka kawy i zimne Prosecco podczas relaksującego rejsu po Odrze pozwoliły nam pozytywnie nastroić się na cały dzień. Poświęcaliśmy parę chwil na to, by zatrzymać się na moment w tym ciągłym biegu i wypić filiżankę kawy, usiąść wygodnie na naszej kanapie i zobaczyć Wrocław jakiego jeszcze nie widzieliśmy. Sprawialiśmy, ze nasz i Wasz dzień rozpoczynał się wyjątkowo podczas rejsu po Odrze. Szum wody, śpiew ptaków, zielone nabrzeża Odry i budzący się Wrocław sprawiły, że To były niezapomniane wrażenia. Były i rejsy, ze śniadaniami na Odrze, które również Nas zaskakiwały.. Rejs ze śniadaniem na Odrze z zaręczynami. O tak ! To coś co uwielbiamy w naszej pracy.

Sonda świąteczna

Ahoj w okresie świątecznym, W związku z nadchodzącym nowym rokiem, również u nas pojawiają się nowości. Jesteśmy w trakcie przygotowywania dla Was nowej jednostki. Począwszy od projektu, a skończywszy na wykończeniu ten statek powstaję siłą własnych rąk naszej załogi i kapitana. Nauczeni doświadczeniem zdobytym przez tysiące godzin rejsów po Wrocławiu z okazji wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego, obiadów rodzinnych, spotkań firmowych i wielu innych okazji, tworzymy idealny statek do rejsów po Wrocławiu, bo wiemy, że taki jeszcze nie powstał.