Zakończenie sezonu 2019

Zakończyliśmy sezon 2019. Dziękujemy, że tak licznie wybieraliście nas na swoje wieczory panieńskie, wieczory kawalerskie, zaręczyny, urodziny, imprezy okolicznościowe, biznesowe rejsy po Odrze.

Dziękujemy, że wspólnie z nami rozpoczynaliście dzień rejsami po Odrze z wyjątkowym śniadaniem. Dziękujemy, że razem z nami poznawaliście Wrocław z innej strony niż zawsze - od strony rejsów po Odrze. Dziękujemy, że pozwoliliście nam razem z Wami przeżywać te wyjątkowe chwile w Waszym życiu, że wspólnie z nami się integrowaliście podczas imprez firmowych. Był to dla nas bardzo pracowity rok.

Stworzyliśmy nowy projekt śniadania na Odrze z Funboat, który cieszył się wyjątkowym odbiorem. Poznaliśmy wiele wyjątkowych osób, a Wasze pomysły na wieczory panieńskie i wieczory kawalerskie czasem i nas zaskakiwały- choć przyznamy- widzieliśmy już wiele. Teraz rozpoczynamy przygotowania do sezonu 2020, aby w przyszłym roku móc jeszcze lepiej spełniać wasze najbardziej wygórowane oczekiwania podczas rejsów po Odrze, wieczorów panieńskich i kawalerskich i zaskoczyć Was czymś wyjątkowym.

Przez okres zimowy postaramy się Was informować co u nas nowego także obserwujcie nas na FB i Instagramie.

Email: info@funboat.pl
Używamy plików cookie. Jeśli nie wyrażasz na to zgody możesz dostosować ustawienia swojej przeglądarki.