Wieczory Kawalerskie

Najlepszy kolega poprosił Cię o bycie świadkiem na ślubie, a Ty nie masz pomysłu na wieczór kawalerski? Zorganizuj z nami niezapomniany kawalerski na jednym z naszych imprezowych statków podczas rejsu po Odrze we Wrocławiu. Wynajmij swój statek na wyłączność i baw się do białego rana. Łodzie wynajmujemy na godziny, minimalny czas wynajmu to 1h, maksymalny czas - tutaj nie mamy ograniczeń. Na pokładzie naszych jednostek może znajdować się maksymalnie 14 osób. Jeśli tylko zechcecie przygotujemy dla Was catering i Wasze ulubione napoje. Możecie również wnieść swoje jedzenie i picie. Nasze jednostki są najbardziej luksusowymi statkami na wrocławskiej Odrze, na ich pokładzie dostępne jest następujące wyposażenie:

W zakładce Nasze przystanie dowiesz się gdzie się znajdujemy - a jest to w samym centrum Wrocławia - i przykładowe trasy rejsów w zależności od długości ich trwania. W zakładce Cennik znajdują się wszystkie nasze ceny, zarówno rejsów jak i usług dodatkowych, a w zakładce Nasze statki można nas bezkarnie podglądać.

W sprawach dotyczących rezerwacji lub w przypadku dodatkowych pytań prosimy kontaktować się pod numerem 885 502 502, adresem mailowym info@funboat.pl lub poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na dole strony. Zapraszamy do kontaktu!

Wieczór kawalerski to bardzo ważne wydarzenie w życiu każdego przyszłego Pana Młodego. Najlepszy kolega poprosił Cię o bycie świadkiem na ślubie, a Ty nie masz pomysłu na jak zorganizować wieczór kawalerski we Wrocławiu? Zastanawiasz się gdzie zorganizować kawalerski we Wrocławiu? Jakie atrakcje przygotować na wieczór kawalerski? Już nie musisz, pomożemy Ci w zaplanowaniu niezapomnianego wieczoru kawalerskiego we Wrocławiu.

Rejs statkiem po Odrze we Wrocławiu to zawsze rozwiązanie na udaną imprezę. Impreza na statku we Wrocławiu to idealny pomysł na before przed szalonym kawalerskim wieczorem, czy chwila relaksu po aktywnym dniu, a może jego zakończenie w iście imprezowym stylu. U nas macie wynajem łodzi na wyłączność. Do wyboru macie dwie imprezowe łodzie (link do jednostek). U nas zjecie, napijecie się, potańczycie i spędzicie wspólnie czas w jednym miejscu. Zadbamy o jedzenie na kawalerski jak i picie na kawalerski. Możecie również przynieść własne jedzenie i picie na imprezę. Oczywiście możecie również przygotować gry i zabawy dla przyszłego pana młodego czy zadania na wieczór kawalerski. Impreza na statku we Wrocławiu będzie również idealnym prezentem dla Pana Młodego. Do tego impreza na naszym statku to również idealne rozwiązanie lokalizacyjne- impreza przy Wrocławskim Rynku- idealna baza wypadowa aby realizować kolejne szalone pomysły wieczoru kawalerskiego. Kilka kroków do klubów na Wrocławskim rynku czy Wyspy Słodowej.

Email: info@funboat.pl
Używamy plików cookie. Jeśli nie wyrażasz na to zgody możesz dostosować ustawienia swojej przeglądarki.