Statek Rock

Na jego pokładzie najczęściej odbywają się rejsy na bilety ze zwiedzaniem Wrocławia, zarówno w weekendy jak i w tygodniu. Statek ten ma jednak również dużo chętnych na dokonanie rezerwacji zarówno na imprezy jak i spokojne rejsy - o jego możliwościach szerzej napisaliśmy poniżej. Bardzo wielu naszych gości rezerwuje Rocka z zaledwie kilkugodzinnym wyprzedzeniem, traktując go jako świetną alternatywę na niezapowiedziane odwiedziny gości lub spontaniczne spotkania rodzinne, ze znajomymi lub firmowe. Przy 10 osobowej grupie koszt jego rezerwacji na godzinę to zaledwie 60 zł od osoby, za prywatny, luksusowy rejs - według nas to bardzo dobra okazja!

SWING

JAZZ

BLUES

ROCK

Opcjonalny catering na ciepło

Opcjonalna zimna płyta

Zastawa stołowa i szkło

Zastawa papierowa

Zaopatrzony bar

Wybrane napoje

Grill

Toaleta

Premium audio

Oświetlenie LED

Skórzane kanapy

Miejsce do tańczenia

Zamykane burty na niepogodę

Jednostka exclusive na tle naszej konkurencji

Rock to najmniejsza z naszych jednostek, w przypadku rezerwacji polecamy ją dla grup do 10 osób (ale zmieści się też 12:)). Jest nowoczesny, a jego pokład z Flexiteek'u daje wrażenie przebywania na jachcie. Jest to jednostka mocno otwarta (posiada jedynie daszek), co czyni ją idealną na rejsy statkiem w gorące letnie wieczory. Statek ten może i jest najmniejszym z naszej oferty, jednak na tle konkurencji jest rozmiarów takich jak inne katamarany oferujące rejsy po Wrocławiu. Od pozostałych jednostek odróżnia go jednak najbardziej elegancki wygląd i poczucie luksusu na pokładzie.

 

Statek ten to ulubieniec Pań na rejsy z okazji wieczorów Panieńskich na statku. Kawalerowie też nim nie gardzą. Co ciekawe, świetnie też spisuje się, gdy chcesz zabrać na rejs swoją rodzinę luz znajomych spoza miasta. Tabelka prezentuje jego wyposażenie, a poniższa galeria pokaże, że nasze słowa o nowoczesności i luksusie nie były przesadzone. Na jego pokładzie znajdują się wygodne stoliki. Możesz poprosić nas o przygotowanie napoi i przekąsek lub za drobną opłatą możesz zabrać na jego pokład własne napoje, alkohol i przekąski. Zapraszamy do rezerwowania Rocka.

Email: info@funboat.pl
Używamy plików cookie. Jeśli nie wyrażasz na to zgody możesz dostosować ustawienia swojej przeglądarki.