Imprezy okolicznościowe

Imprezy okolicznościowe

Znajdziemy wiele okazji, które potrzebują odpowiedniej oprawy, jednak nie zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie miał wystarczającą ilość czasu, żeby móc zająć się wszystkimi elementami udanego przyjęcia i całościowo je zorganizować. Niezależnie od tego, czy planowana jest impreza urodzinowa, imieninowa, komunijna, jubileuszowa, każdą trzeba planować z odpowiednim wyprzedzeniem i już zawczasu zajmować się jej poszczególnymi elementami.

Wiemy, jak dużym przedsięwzięciem jest organizacja przyjęcia okolicznościowego. Jest to nie lada wyzwanie, gdyż stajemy przed całą listą dylematów związaną z tym, gdzie zorganizować imprezę, jaki wybrać tort urodzinowy czy tort komunijny, kolejną kwestią spędzającą sen z powiek każdemu organizatorowi oraz gościom przyjęcia jest wybór prezentu, nie mówiąc już o odpowiednich dekoracjach.

Podpowiadamy, gdzie można zorganizować takie przyjęcie jak komunia, urodziny, rocznica ślubu, jubileusz, innymi słowy, dowolne przyjęcie okolicznościowe we Wrocławiu. Nie będziemy wymieniać nazw najlepszych restauracji w naszym mieście, bo można wpisać tylko hasło w wyszukiwarkę Google i wyświetli się całą masa wyników.

Proponujemy Wam pływającą restaurację na statku z pełnowymiarowym menu cateringowym, dużym wyborem koktajli alkoholowych, zapleczem gastronomicznym oraz doświadczoną obsługą , która zadba o komfort Państwa pobytu u nas. Będziecie mieli w czym u nas przebierać ;)

Znajdziecie u nas kawałek podłogi do tańczenia, a na wygodnych skórzanych kanapach będziecie mogli wygodnie usiąść, by zjeść pyszny posiłek przygotowany według naszego menu cateringowego.

Toaleta na pokładzie statku daje komfort braku potrzeby schodzenia na ląd, dlatego możecie z nami wybrać się na kilkugodzinny rejs, nie uciekając po zejściu z jednostki do najbliższego budynku w celu załatwienia potrzeb fizjologicznych ;)

Na naszym statku DJ-em jesteście Wy: poprzez bezpłatny dostęp do Wi-Fi możecie bez ograniczeń puszczać muzykę z platform internetowych lub podłączyć się do naszego urządzenia audio złączem Bluetooth. Bez przechodzenia żadnych kursów stajecie się u nas prezenterem muzycznym z najwyższej półki, nigdy wcześniej nie było to tak proste.

Funkcjonujemy na rynku wrocławskim już siedem lat i wiemy, że tutejsza pogoda bywa kapryśna, dlatego w razie jej pogorszenia opuszczamy szczelnie zamykane bimini, włączamy ogrzewanie, stajemy się niezależni od humorów warunków atmosferycznych.

Tel: 885 502 502

Email: info@funboat.pl

Tel: 885 502 502
Email: info@funboat.pl