Imprezy okolicznościowe

Twoja uroczystość lub impreza wymaga wyjątkowej oprawy? Nasze statki i załoga idealnie do tego się nadaje. Zapraszamy do zorganizowania rejsu z okazji dowolnej okoliczności (naprawdę, na naszych pokładach była już prawie każda!). Imieniny, urodziny, komunie, śluby, wesela, spotkania rodzinne, rocznice, spotkania dawnych znajomych, zaręczyny – i wiele innych!

Na pokładzie naszego statku w rejsie po Odrze może znajdować się 14 osób. Gdy jest to dla Ciebie niewystarczające, możesz wynająć dwa nasze statki, które będą płynęły obok siebie - tam, gdzie tylko jest to możliwe podczas rezerwacji. Oferujemy również catering w formie ciepłych dań grillowych oraz zimnych przekąsek. Nasze jednostki są najbardziej luksusowe na Odrze, na ich pokładzie dostępne jest następujące wyposażenie:

W zakładce Nasze przystanie dowiesz się gdzie się znajdujemy - a jest to w samym centrum Wrocławia - i przykładowe trasy rejsów w zależności od długości ich trwania. W zakładce Cennik znajdują się wszystkie nasze ceny, zarówno rejsów jak i usług dodatkowych, a w zakładce Nasze statki można nas bezkarnie podglądać.

W sprawach dotyczących rezerwacji lub w przypadku dodatkowych pytań prosimy kontaktować się pod numerem 885 502 502, adresem mailowym info@funboat.pl lub poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na dole strony. Zapraszamy do kontaktu!

Zastanawiasz się gdzie zorganizować imprezę urodziną we Wrocławiu? A może szukasz miejsca na imprezę niespodziankę we Wrocławiu? Niezależnie czy ma to być impreza niespodzianka czy nie, to impreza na statku we Wrocławiu idealnie do tego się nada.

Na naszych statkach mieści się do 14 osób, czyli zdecydowana większość rodzin. Na pokładzie naszych statków podczas rejsów po Wrocławiu można skorzystać z usługi naszego cateringu lub przynieść (za dodatkową opłatą) własne jedzenie i napoje.

Wszyscy nasi goście, którzy szukali miejsca na niezapomnianą imprezę urodzinową wychodzili z pokładów naszych statków zadowoleni. Jedzenie, oświetlenie LED, świetne nagłośnienie, miejsce do potańczenia, wspaniały klimat imprezy i niezapomniane widoki to idealny przepis na udaną imprezę urodzinową we Wrocławiu.

Osoby szukające miejsca na rocznicę we Wrocławiu również będą zachwycone wyborem naszego statku. Najczęściej na pokładzie naszych statków to dzieci i rodzina organizują rocznicę ślubu dla rodziców lub dziadków we Wrocławiu. Na takich rejsach po Wrocławiu zbiera się cała rodzina, co zawsze tworzy niezapomniany klimat podczas takich rejsów statkiem.

W okresie komunijnym nasze statki są mocno oblegane weekendami. Bardzo często rodzice organizują komunię na dwóch lub więcej statkach. Taka komunia jest atrakcyjna i rozrywkowa dla dzieci – czyni to całą imprezę świetną atrakcją komunijną. Na naszych statkach organizowane są zarówno obiady komunijne we Wrocławiu jak i krótkie komunie z tortem komunijnym i ciepłymi napojami. Warto zarezerwować rejs z okazji komunii z dużym wyprzedzeniem!

Nasze statki są gotowe na każdą imprezę okolicznościową którą chcieliby Państwo zorganizować. Zapraszamy do kontaktu i do zobaczenia na pokładzie!

Takie widoki umilą Twoją okoliczność!

Sprawdź więcej naszych artykułów na temat imprez firmowych we Wrocławiu (podświetlone na niebiesko są już dostępne, nad pozostałymi nadal pracujemy).

  • Impreza urodzinowa – niespodzianka we Wrocławiu na statku?
  • Gdzie zorganizować niezapomnianą rocznicę?
  • Oryginalny pomysł na oświadczyny we Wrocławiu.
  • Pomysł na imprezę komunijną.
  • Gdzie zorganizować kameralne wesele?
Email: info@funboat.pl
Używamy plików cookie. Jeśli nie wyrażasz na to zgody możesz dostosować ustawienia swojej przeglądarki.