Nasze statki

Dbamy o to, aby nasze statki uchodziły za najbardziej luksusowe na Odrze - w szczególności w przypadku jednostek SWING oraz JAZZ (na pozostałe również warto zwrócić uwagę!). Zarówno ich wyposażenie jak i wygląd wyróżniają się zdecydowanie na tle konkurencji. Utrzymujemy przy tym ceny rynkowe wynajmu naszych statków, pomimo tego, że oferujemy więcej niż pozostałe statki na Odrze. Wierzymy, że właśnie taka oferta, zestawiona z dbaniem o naszych gości to nasza recepta na sukces.

W poniższej części artykułu znajdują się zdjęcia naszych wszystkich statków - kliknij w dowolne, aby otworzyć pełny opis interesującego Cię statku. Poniżej tego, znajdziesz listę wyposażenia wszystkich naszych statków w postaci wygodnej tabeli, która powinna ułatwić wybór statku dopasowanego do Twojej okazji.

SWING

JAZZ

BLUES

ROCK

Opcjonalny catering na ciepło

Opcjonalna zimna płyta

Zastawa stołowa i szkło

Zastawa papierowa

Zaopatrzony bar

Wybrane napoje

Grill

Toaleta

Premium audio

Oświetlenie LED

Skórzane kanapy

Miejsce do tańczenia

Zamykane burty na niepogodę

Jednostka exclusive na tle naszej konkurencji

Tabela znajdująca się z boku ilustruje konkretne wyposażenie i możliwości dostępne na każdym z naszych statków. Z naszą ofertą cateringu oraz alkoholi można zapoznać się w zakładce Cennik. Powyżej mogą wybrać Państwo dowolną spośród naszych jednostek, aby obejrzeć jej pełną galerię i opis. W ramach dodatkowej opłaty istnieje możliwość przyniesienia własnego cateringu oraz napoi - wysokość tej opłaty można sprawdzić w Cenniku.

 

W celu złożenia rezerwacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numer 502 885 885, mailowo info@funboat.pl lub poprzez formularz kontaktowy znajdujący się w dolnej części strony. Posiadamy system internetowy rezerwacji w którym po utworzeniu przez nas rezerwacji na wybrany termin mogą Państwo skonfigurować swój rejs i potwierdzić go poprzez wpłacenie zadatku przez operatora PayU.

Email: info@funboat.pl
Używamy plików cookie. Jeśli nie wyrażasz na to zgody możesz dostosować ustawienia swojej przeglądarki.