Statek Blues

Statek blues w weekendowe poranki to ulubieniec rodzin i turystów na rejsach biletowych - tam można spotkać go zdecydowanie najczęściej. Popołudniami i wieczorami odkrywa swój imprezowy charakter, który idealnie sprawdza się na jedno i dwugodzinnych rezerwacjach. Poniżej opisaliśmy w jakich sytuacjach sprawdza się on najlepiej i jakie jest jego wyposażenie. Warto również przewinąć na koniec tej strony, aby obejrzeć galerię z jego zdjęciami.

SWING

JAZZ

BLUES

ROCK

Opcjonalny catering na ciepło

Opcjonalna zimna płyta

Zastawa stołowa i szkło

Zastawa papierowa

Zaopatrzony bar

Wybrane napoje

Grill

Toaleta

Premium audio

Oświetlenie LED

Skórzane kanapy

Miejsce do tańczenia

Zamykane burty na niepogodę

Jednostka exclusive na tle naszej konkurencji

Blues to jedyny statek z naszej oferty nie będący katamaranem, co nie oznacza, że nasi goście nie lubią go rezerwować. Nadaje się on najlepiej, gdy budżet jest ograniczony lub Wasza impreza jest bardziej kameralna. Rezerwowany jest najczęściej przy okazji rejsów rodzinnych lub na wieczory panieńskie i kawalerskie. Dla małych grup jest bardzo przestronny i oferuje możliwość podziwiania otoczenia zarówno z dziobu jak i z rufy.

 

Sprawdź poniższą galerię i tabelkę znajdującą się obok, aby ocenić czy jego wyposażenie jest dla Ciebie zadowalające. Na pokładzie tego statku nie oferujemy cateringu na ciepło i nie mamy baru. Natomiast bardzo często goście, którzy go wybierają przynoszą własne przekąski i alkohol - co jest u nas możliwe za dodatkową opłatą. To pozwala na uczynienie rejsu na pokładzie tego statku jeszcze bardziej opłacalnym!

Email: info@funboat.pl
Używamy plików cookie. Jeśli nie wyrażasz na to zgody możesz dostosować ustawienia swojej przeglądarki.