Imprezy Firmowe, Integracyjne i Eventy

Spotkania firmowe

Niektóre spotkania firmowe wymagają wyjątkowej oprawy i w tym możemy Ci pomóc. Niezależnie,czy szukasz miejsca na obiad z partnerami biznesowymi czy na ważne spotkanie firmowe z możliwością przeprowadzenia prezentacji multimedialnej na TV – jesteśmy do dyspozycji.

Spotkania firmowe na naszym pokładzie dają możliwość zbudowania specjalnej więzi z kontrahentami w relaksującym otoczeniu. Każdy, kto ma do czynienia ze sprzedażą lub negocjacjami w swojej pracy wie, jak małe szczegóły potrafią wpłynąć na atmosferę podczas spotkania, a co za tym idzie na jego wynik. Na spotkaniach firmowych, wymagających atmosfery poufności, nasz kapitan może pływać w słuchawkach, a załogant znajduje się na pokładzie rufowym, poza granicą dźwięku lub wzroku.

Ilość cateringów oraz koktajli do wyboru pozwoli każdemu znaleźć coś dla siebie na naszym pokładzie. Dzięki toalecie, ogrzewaniu, zamykanym burtom, nagłośnieniu czy WI-FI, nasza jednostka spełni wszystkie Państwa oczekiwania. Oferując wszystkie wygody restauracji lub sali konferencyjnej w zdecydowanie atrakcyjniejszej formie. Już nie musisz szukać sali konferencyjnej we Wrocławiu na spotkania firmowe, nasz statek to od teraz pływająca sala konferencyjna na Twoje spotkania!

Imprezy firmowe

Integracja pracowników w firmie to ważny element zarządzania zasobami ludzkimi i klucz do zgranego zespołu współpracowników. Dlaczego by nie przeprowadzić jej na statku? Wspólne doświadczanie przygód spaja grupę i pozostaje na długo w jej pamięci. Na naszym pokładzie bawiła się już nie jedna firma, i jak widać po komentarzach na naszym fanpage’u – nie było grupy, która wyszłaby niezadowolona.

Na statku znacznie łatwiej przełamać lody i chłód spotkań biznesowych, zaproś swoich kontrahentów na kolację firmową z koktajlami. Z naszego doświadczenia wiemy, że jeżeli zaprosisz na statek kogoś, kto pływa, to będzie to strzał w dziesiątkę.

Ograniczona przestrzeń na statku wzmaga integrację pracowników lub kontrahentów podczas imprez firmowych. Sprawiając, że główny cel tej imprezy, czyli integracja pracowników ma większe szanse na pozytywne skutki. Widoki na Ostrów Tumski lub zielone brzegi Odry dodają imprezom na naszym pokładzie smaczku. Natomiast o dobre smaki zadba nasza oferta cateringowa i alkoholowa.

Parkiet do tańczenia pozwoli Wam dać upust swoim emocjom i pokazać reszcie imprezowiczów jak to się robi! Akompaniament do tego możecie ustalić sami – do naszego nagłośnienia możecie podłączyć się dowolnym urządzeniem przy pomocy Bluetooth. WI-FI na pokładzie zapewni dostęp do Spotify lub YouTube. Czekamy na Was, niezależnie czy chcecie porozmawiać spokojnie po pracy w miłej atmosferze, czy puścić wodze fantazji i zabawić się w gronie współpracowników podczas integracyjnej imprezy firmowej.

W zależności od rodzaju imprezy może być ona traktowana jako usługa transportu śródlądową drogą wodną lub organizacja szkolenia czy usługa gastronomiczna. W sprawie szczegółów, prosimy o kontakt telefoniczny.

Tel: 885 502 502

Email: info@funboat.pl

Tel: 885 502 502
Email: info@funboat.pl