Imprezy Firmowe, Integracyjne i Eventy

Integracja pracowników w firmie, organizacji czy grupie znajomych to ważny element zarządzania zasobami ludzkimi i klucz do zgranego zespołu współpracowników. Dlaczego by nie przeprowadzić jej na statku? Wspólne doświadczanie przygód spaja grupę i pozostaje na długo w jej pamięci. Na naszym pokładzie bawiła się już nie jedna firma i jak widać po komentarzach na naszym fanpage’u – nie było grupy, która wyszłaby niezadowolona. Zadowoleni z naszych usług byli zarówno pracownicy kameralnych firm oraz zarząd i grupy pracowników z wielkich korporacji.

Ograniczona przestrzeń na statku wzmaga integrację pracowników lub kontrahentów podczas imprez firmowych. Sprawiając, że główny cel tej imprezy, czyli integracja pracowników ma większe szanse na pozytywne skutki. Widoki na Ostrów Tumski lub zielone brzegi Odry dodają imprezom na naszym pokładzie smaczku. Natomiast o dobre smaki zadba nasza oferta cateringowa i alkoholowa. Poniższa grafika przedstawia wyposażenie dostępne na naszych statkach.

W zakładce Nasze przystanie dowiesz się gdzie się znajdujemy - a jest to w samym centrum Wrocławia - i przykładowe trasy rejsów w zależności od długości ich trwania. W zakładce Cennik znajdują się wszystkie nasze ceny, zarówno rejsów jak i usług dodatkowych, a w zakładce Nasze statki można nas bezkarnie podglądać.

W sprawach dotyczących rezerwacji lub w przypadku dodatkowych pytań prosimy kontaktować się pod numerem 885 502 502, adresem mailowym info@funboat.pl lub poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na dole strony. Zapraszamy do kontaktu!

Gdzie zorganizować imprezę firmową we Wrocławiu? Gdzie zorganizować urodziny szefa we Wrocławiu? Gdzie zabrać partnerów biznesowych z zagranicy? W jakim miejscu zorganizować kolację biznesową we Wrocławiu? Pomysł na prezent urodzinowy dla szefa? Najlepsze i kreatywne atrakcje dla pracowników we Wrocławiu?

Jeżeli zastanawiasz się nad którymkolwiek z powyższych pytań, impreza firmowa na statku we Wrocławiu może być idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Rejs statkiem po Odrze to świetna okazja do integracji. Obecność jedynie Waszego grona podczas imprezy na statku wzmaga integrację. Urodziny szefa wypadną niezapomnianie podczas rejsu. Bliskość natury, piękne zabytki i uczucie luksusu uczynią imprezę niezapomnianą. Nasza załoga podczas każdego rejsu po Wrocławiu dba o wyjątkowy klimat. Niezależnie od tego czy Wasze spotkanie będzie miało charakter biznesowy czy imprezowy.

Zapraszamy na pokład naszego statku w rejs po Odrze. Wymienione wyżej wyposażenie uczyni ten rejs po Wrocławiu komfortowym. Warto skorzystać z naszej oferty najbardziej ekskluzywnych statków na Odrze we Wrocławiu. Na naszej stronie głównej można znaleźć informację o naszej pełnej ofercie, a w zakładce kontakt wszystkie informacje potrzebne do zarezerwowania rejsu statkiem.

Zorganizuj z nami swój rejs!

 

Sprawdź więcej naszych artykułów na temat imprez firmowych we Wrocławiu (podświetlone na niebiesko są już dostępne, nad pozostałymi nadal pracujemy).

 

  • Gdzie zorganizować spotkanie biznesowe?
  • Pomysł na spotkanie biznesowe?
  • Gdzie zabrać gości z zagranicy?
  • Impreza urodzinowa dla pracownika?
  • Nagrody dla pracowników?
  • Atrakcje dla pracowników?
  • Jak zmotywować pracowników?
Email: info@funboat.pl
Używamy plików cookie. Jeśli nie wyrażasz na to zgody możesz dostosować ustawienia swojej przeglądarki.