Statek Swing

Statek Swing to nasza perełka. Statek ten projektowaliśmy i wykańczaliśmy sami w oparciu o kilkudziesięcioletnie doświadczeni w pływaniu i ponad 10 letnie w prowadzeniu rejsów po Odrze dla Was. Przestrzeń dla pasażerów na tym statku jest największa spośród wszystkich statków pływających we Wrocławiu. Wykończenie w postaci skórzanych, wygodnych kanap, drewnianych stolików i całej zabudowy wewnętrznej statku utrzymanej w drewnianym klimacie powoduje niesamowite wrażenia po wejściu na pokład. Jeżeli uważasz, że Twoja okazja wymaga luksusowej i prestiżowej oprawy - idealnie trafiłeś. Zresztą z jakiegoś powodu to właśnie ten statek z całego Wrocławia wybrał Jackie Chan, gdy odbywał rejs po Wrocławiu? W Cenniku możesz sprawdzić, że cena za wynajem tej jednostki nie odbiega od cen konkurencji, pomimo tego, że komfort i luksus jaki ten statek oferuje nie ma sobie równych. Spraw sobie odrobinę luksusu. Zainteresowany? Zobacz więcej informacji o statku poniżej i dzwoń jak najszybciej, aby go zarezerwować.

SWING

JAZZ

BLUES

ROCK

Opcjonalny catering na ciepło

Opcjonalna zimna płyta

Zastawa stołowa i szkło

Zastawa papierowa

Zaopatrzony bar

Wybrane napoje

Grill

Toaleta

Premium audio

Oświetlenie LED

Skórzane kanapy

Miejsce do tańczenia

Zamykane burty na niepogodę

Jednostka exclusive na tle naszej konkurencji

Swing to statek NAJ z naszej oferty i na całej Odrze we Wrocławiu - największy (wśród statków do 12 pasażerów), najnowocześniejszy, najekskluzywniejszy, najlepiej wyposażony i wiele, wiele innych. Wyposażenie przedstawione obok najlepiej o tym świadczy - tak jak i galeria poniżej.

 

Można na jego pokładzie zrealizować naszą pełną ofertę. Jest bardzo często wybierany na ekskluzywne imprezy firmowe, eventy dla zagranicznych gości, degustacje win i tym podobne okazję. Co nie oznacza, że imprezy na statku się na nim nie odbywają - nie jedna ekipa bawiła się tutaj świetnie na imprezach z najróżniejszych okazji!

Email: info@funboat.pl
Używamy plików cookie. Jeśli nie wyrażasz na to zgody możesz dostosować ustawienia swojej przeglądarki.