Śniadania na Odrze z Funboat

Sezon 2019 była dla nas sezonem nowych projektów. Największym projektem oczywiście były rejsy ze śniadaniem na Odrze z Funboat. Mówi się, że śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia. Wielu z nas często szuka pomysłu na to jak rozpocząć dzień w dobrym humorze i już z samego rana mieć poczucie, że zrobiliśmy coś wyjątkowego dla siebie. Dlatego stworzyliśmy dla Was nasz cykl śniadaniowy rejsów po Odrze ze śniadaniem.

W soboty i niedziele o godzinie 8 i 9:30 wyruszaliśmy w specjalne rejsy po Odrze - łączyliśmy zwiedzanie Wrocławia z jedzeniem pysznego śniadania. Smaczne śniadanie, filiżanka kawy i zimne Prosecco podczas relaksującego rejsu po Odrze pozwoliły nam pozytywnie nastroić się na cały dzień. Poświęcaliśmy parę chwil na to, by zatrzymać się na moment w tym ciągłym biegu i wypić filiżankę kawy, usiąść wygodnie na naszej kanapie i zobaczyć Wrocław jakiego jeszcze nie widzieliśmy.

Sprawialiśmy, ze nasz i Wasz dzień rozpoczynał się wyjątkowo podczas rejsu po Odrze. Szum wody, śpiew ptaków, zielone nabrzeża Odry i budzący się Wrocław sprawiły, że To były niezapomniane wrażenia. Były i rejsy, ze śniadaniami na Odrze, które również Nas zaskakiwały.. Rejs ze śniadaniem na Odrze z zaręczynami. O tak ! To coś co uwielbiamy w naszej pracy.

Email: info@funboat.pl
Używamy plików cookie. Jeśli nie wyrażasz na to zgody możesz dostosować ustawienia swojej przeglądarki.