Sonda świąteczna

Ahoj w okresie świątecznym,

W związku z nadchodzącym nowym rokiem, również u nas pojawiają się nowości. Jesteśmy w trakcie przygotowywania dla Was nowej jednostki. Począwszy od projektu, a skończywszy na wykończeniu ten statek powstaję siłą własnych rąk naszej załogi i kapitana. Nauczeni doświadczeniem zdobytym przez tysiące godzin rejsów po Wrocławiu z okazji wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego, obiadów rodzinnych, spotkań firmowych i wielu innych okazji, tworzymy idealny statek do rejsów po Wrocławiu, bo wiemy, że taki jeszcze nie powstał.

Zwiększyliśmy długość i szerokość statku osiągając większą powierzchnię pokładu. Przed nami staje wiele aspektów technicznych i użytkowych statku, o które staramy się zadbać, takie jak ilość miejsca dla gości, wielkość łazienki, wygodne kanapy i stoliki, odpowiednie oświetlenie, nagłośnienie, ale również i nadanie jednostce jak najlepszych właściwości nautycznych. Jedną z naszych bolączek jest podjęcie decyzji dotyczących zabudowy statku oknami lub typowym bimini stosowanym na łodziach i statkach. Przed podjęciem tej decyzji chcielibyśmy zapytać Was o opinię, na temat tego jak długo powinien trwać nasz sezon. Czy bylibyście zainteresowani odbyciem rejsów również w okresie zimowym przy dobrym ogrzewaniu? Może firmowa kolacja wigilijna lub rejs sylwestrowy na naszym pokładzie będziecie uważać, za dobry pomysł? Pytamy, bo pomimo tego, że sezon już się skończył, Wy nadal dzwonicie i piszecie z pytaniem czy pływamy.

Pomóżcie nam podjąć prawidłową decyzję, dając znać jakie są Wasze opinie w sondzie na naszym fanpage. Wiemy, że zazwyczaj nie chce Wam się brać udziału w tego typu ankietach, tak więc na zachęcenie, każdemu kto pomoże wyrażając swoją opinię w wiadomości prywatnej wyślemy kod zniżkowy, ważny do końca stycznia 2019 roku. Może okres świątecznych spotkań z rodziną i przyjaciółmi to dobry moment, na zastanowienie się jakie okazję do świętowania macie przed sobą w nadchodzącym roku i złożenie u nas zamówienia w cenie rabatowej? Czekając na Wasze odpowiedzi rzucamy się w wir przedświątecznych obowiązków, przed którymi nikt nie ucieknie. Życzymy Wam więcej okazji do radości w okresie świątecznym i w nadchodzącym roku. Miłości do Waszych najbliższym i jak zwykle, aby nadchodzący rok był lepszy od obecnego. Tak, abyście mieli więcej okazji do odwiedzenia nas podczas rejsów po Wrocławiu.

Wesołych świąt i szczęśliwego Nowego Roku! Funboat Crew
Email: info@funboat.pl
Używamy plików cookie. Jeśli nie wyrażasz na to zgody możesz dostosować ustawienia swojej przeglądarki.