Jak zarezerwować rejs

W tym artykule opowiemy, jak wygląda rezerwowanie rejsów po Odrze na naszych statkach we Wrocławiu.

KROK PIERWSZY 

  • Sprawdź naszą stronę, gdzie staraliśmy się umieścić najważniejsze informacje, czyli: Cenniki – aktualna informacja o cenach wynajmu statku oraz oferty cateringowej,
  • Nasze statki – tu znajdziesz zdjęcia naszych jednostek, opis wyposażenia i możliwości każdego ze statków,
  • Nasze przystanie – w tym miejscu zawarliśmy lokalizację naszych przystani z którym rozpoczynamy rejsy na bilety oraz rezerwacje,
  • FAQ – jeżeli powyższe strony nie zapewniły Ci wszystkich potrzebnych rezerwacji zawsze możesz w tej liście najczęściej zadawanych pytań znajdziesz odpowiedź. Zawsze również pozostajemy do Twojej dyspozycji telefonicznie lub mailowo, jeżeli cokolwiek będzie niejasne lub Twój rejs wymaga bardziej specyficznych odpowiedzi.

KROK DRUGI

Do obsługi rezerwacji stworzyliśmy system online, za pomocą którego można potwierdzić i opłacić rezerwację zadatkiem lub w całości oraz wybrać dodatkowe usługi podczas rejsu takie jak catering, alkohol i tym podobne. Aby rozpocząć tworzenie rezerwacji zadzwoń do nas 885 502 502 lub wyślij nam wiadomość info@funboat.pl lub poprzez formularz kontaktowy dostępny na dole naszej strony. Podczas rozmowy poprosimy Cię o informację potrzebne do założenia rezerwacji takie jak:

  • Imię, nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu osoby rezerwującej rejs,
  • Data i orientacyjna godzina rozpoczęcia rejsu,
  • Informację czy potrzebujesz FV*.

* Podczas rozmowy poinformujemy Cię na jakie usługi możemy wystawić FV w zależności od charakteru rejsu oraz jak przebrnąć przez nasz system rezerwacji, jeżeli nie masz dostępu do konta firmowego, a przelew musi wykonać księgowa lub inna osoba z firmy.

KROK TRZECI

Po utworzeniu rezerwacji dostaniesz wiadomość email z linkiem do panelu Twojej rezerwacji. Po kliknięciu w niego będziesz mógł wybrać wszystkie usługi dodatkowe, miejsce start oraz zakończenia, poprosić o fakturę i przesłać dane do jej wystawienia, zostawić w naszym systemie uwagi dla nas oraz opłacić całość rezerwacji lub zadatek. Ta płatność znajdująca się na końcu formularza obsługiwana jest przez PayU i to ona stanowi potwierdzenie rezerwacji i gwarancję dostępność jednostki i terminu.

W polu na uwagi możesz wpisać np.: mamy wózek dla dziecka, jesteśmy z psem, jest z nami osoba niepełnosprawna – będziemy potrzebować asysty przy wejściu na statek, przyjdziemy punktualnie/5 minut później, prosimy o to czy o tamto 😊. Warto uzupełnić do pole, aby załoga była w pełni przygotowana na spotkanie z Państwem.

KROK CZWARTY

Jeżeli ukończyłeś poprzedni krok Twoja rezerwacja jest potwierdzona i wpisana w nasz system, żadne dodatkowe potwierdzenia nie są wymagane. Jeżeli w poprzednim kroku opłaciłeś jedynie zadatek za rezerwację, reszta płatności wymagana będzie podczas rejsu – preferujemy odliczoną gotówkę.

Widzimy się na statku! Staramy się, aby jednostka była podstawiona 15 minut przed rozpoczęciem rezerwacji. Ta przerwa jednak jest również czasem dla naszej załogi na przygotowanie statku do Twojej rezerwacji. Najczęściej możemy wpuścić państwa na pokład 5 do 10 minut przed rozpoczęciem Państwa rezerwacji. Na zakończenie rejsu statek dodbije do brzegu około 5 minut przed zakończeniem Państwa rejsu, aby mogli Państwo spokojnie opuścić statek na zakończenie rezerwacji.

Jeżeli impreza będzie udana i nie będziemy mieć kolejnych rezerwacji w tym dniu istnieje możliwość przedłużenia rezerwacji – szczegóły w tym zakresie przekaże nasza załoga.

Email: info@funboat.pl
Używamy plików cookie. Jeśli nie wyrażasz na to zgody możesz dostosować ustawienia swojej przeglądarki.